درباره ما

شرح مختصری درباره ما


شرکت "شهر گام عایق" در سال 1393 به شماره ثبت 37972 ثبت گردیده ، که این شرکت توانسته در طی یکسال با پشتکار و تجربه فعالان در این عرصه کلیه ساخت و ساز خود را در زمین 5000 متر مربع و با زیربنای 2000 مترمربع همراه با راه اندازی تمام خطوط تولید در پایان سال 1394 به اتمام برساند.

این شرکت در اوایل سال 1395 پس از اخذ پروانه استاندارد و مجوزهای لازم ، تولید خود را با روزانه 20000 مترمربع و با نیروی ماهر و متخصص ، دستگاه های تمام اتوماتیک و تکنولوژی برتر دنیا آغاز نماید. شرکت "شهر گام عایق" پیشرو در زمینه انواع عایق های رطوبتی ، با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی ، پرسنل ماهر و با انگیزه به همراه خلاقیت و نوآوری به یک نیروی پویا و قدرتمند در صنعت عایق های رطوبتی تبدیل شده است.

این شرکت با تولید متنوع ترین محصولات در زمینه عایق های رطوبتی ، بهترین راه حل ها را به مشتریان برای محافظت از ساختمان در برابر آب و رطوبت با کمترین هزینه ، در زمان و بالاترین کیفیت ارائه می کند. شرکت "شهر گام عایق" به نوآوری و سرمایه گذاری مستمر ، آمادگی شرکت را نه تنها برای ارضاء نیازها و خواسته های امروز مشتریان بلکه برای تغییرات و چالش های آینده نیز ، تضمین می نماید.

این شرکت در حال حاضر دو نوع عایق رطوبتی پیش ساخته (با لایه آلومینیوم و بدون لایه آلومینیوم) و مایع را تولید می کند. شرکت "شهر گام عایق" ،اعتبار خود را مدیون ایجاد و حفظ روابط نزدیک و بلند مدت با مشتریان می داند و با بهبود مداوم محصولات و فرآیند ها و تلفیق دانش ، تجربه و تکنولوژی ، همواره به رضایت مشتریان می اندیشد.